O firmie

osflake-logo-pierogi

Firma osFlake działa na rynku od 1 września 2011 roku. Na samym początku firma zajmowała się głównie nagraniami lektorskimi i projektowaniem stron internetowych, zapewniając jednocześnie hosting dla tych stron. Więcej informacji na stronie www.sniezek.eu.

Od września 2013r. w odpowiedzi na wiele zapytań ze strony znajomych („Skąd masz takie dobre pierogi? A co to są Proziaki?) firma osFlake rozpoczęła działalność gastronomiczną (garmażeria), produkując różnego rodzaju pierogi i uszka, wg staropolskich, domowych przepisów, jakie posiadamy w swoich domowych przepisownikach od mam i babć.

Pierogi wykonywane są ręcznie z produktów pochodzcych od najlepszych producentów w Jasienicy Rosielnej – począwszy od mąki (jasienicki młyn), biały ser (OSM Jasienica Rosielna), po jajka od domowych kur i warzywa z przydomowej działki.

Wszystkie produkty przygotowywane są na dzień przed dostawą lub w dniu dostawy i pakowane są po 0,5kg (średnio od 18-28 szt. – pierogi oraz od 42-48 szt. – uszka). Pierogi i uszka sa wstepnie podgotowywane, aby przed podaniem raz jeszcze wrzucić na gorącą i osoloną wodę, by wydobyć z nich to, co jest najlepsze – smak!

Każdy może zrobić pierogi, ale nie każdy zrobi je tak, aby powrócić wspomnieniami do młodzieńczych lat. Dla nas najważniejszy jest smak, świeżość i jakość.

Zamówienia dokonywane są za pośrednictwem strony i przywożone we wskazane miejsca w odpowiednie dni (terminarz dostaw).

Życzymy wszystkim smacznego!

Dodaj komentarz
Poleć nas!